شغلی را پیدا کنید که متناسب با زندگی شما باشد

آیا می دانید هر ماه ، هزاران بازدید کننده در جستجوی کار به سامانه ما مراجعه می کنند و روزانه بیش از 120 رزومه و برنامه درخواست شغل ایجاد می نمایند..؟

سامانه کاریابی ما چگونه کار می کند؟

ایجاد یک حساب کاربری

ایجاد یک حساب کاربری

به راحتی میتوانید یک حساب کاربری بسازید و با تکمیل مشخصات خود ایمیل های مشاغل برای شما ارسال می شود

جستجوی مشاغل

جستجوی مشاغل

با ورود به صفحه مشاغل و انتخاب شهر و استان و شغل مناسب خود را پیدا کنید

ساخت رزومه و استخدام

ساخت رزومه و استخدام

شما میتوانید به راحتی رزومه خود را بسازید و با تایید شما اطلاعات شغلی شما برای شرکت ها ارسال می شود

جدید ترین آگهی های استخدام

کارپین | سایت استخدام و کاریابی

کارپین سایت جامع کاریابی در تمامی زمینه های تخصصی و غیر تخصصی مرتبط با استخدام و آگهی های استخدام در کل کشور فعالیت می کند . این وب سایت امکان ثبت شرکت و درخواست  نیروی متخصص مرتبط با حرفه را نیز برای کابران عزیز فراهم نموده . علاوه بر این در صورت نیاز مدیران شرکت ها نیز می توانند برای سهولت کار خود با افرادی که در سایت رزومه ی خود را قرار داده اند ارتباط برقرار کرده و سریعتر به مقصد خود برسند . در این وب سایت کاربران می توانند در کمترین زمان ممکن رزومه ی خود را ساخته و برای شرکت های مرتبط ارسال نمایند . کاربران وب سایت کارپین میتوانند جهت یافتن شغل متناسب با موقعیت مکانی و اولویت های خود در سریعترین زمان ممکن به ایده آل های خود جهت زندگی آرام تر و کار مناسب تر اقدام نمایند . مجموعه ی مشاغل و استخدامی کشور به عنوان یک رسانه در زمینه ی اطلاع رسانی و نشر آگهی های استخدامی کشور و به منظور تسریع در امر کاریابی در هر نقطه از ایران عزیز فعالیت داشته که هدف اولیه ی فعالیت این سایت خدمت رسانی و ساختن آینده ای روشن و زیبا و متناسب با سلایق مختلف برای فرد فرد آینده سازان ایران عزیزمان می باشد . امید است با یاری خداوند بتوانیم نقشی هر چند ناچیز در جامعه ی خود و هر آنچه لایق ایران عزیزمان است ایفا کنیم . ایرانی شایسته ی بهترین هاست .

جدید ترین مطالب

مقالات مشاغل

چطور در خودمان اعتماد به نفس ایجاد کنیم؟

به هر بُعد از زندگی که نگاه کنید، اعتماد به نفس نقش بی‌اندازه پراهمیتی در آن ایفا می‌کند. با این همه، افراد فراوانی هنوز برای رسیدن به آن در تقلا و تکاپو هستند.

مقالات مشاغل

چگونه کار پیدا کنیم؛ ۸ توصیه کاربردی برای جویندگان کار

اگر مثل خیلی‌های دیگر این روز‌ها دنبال کار هستید باید بگویم احتمال یافتن کار از طریق آگهی‌ها چندان بالا نیست. روش‌های قدیمی پیدا کردن کار بعد از اتمام تحصیلات و باقی ماندن در همان شغل تا زمان بازنشستگی مربوط به گذشته‌هاست

مقالات مشاغل

همه چیز درباره طرح ساماندهی مشاغل خانگی وزارت کار ۱۳۹۸

مشاغل خانگی روز به روز در حال گسترش هستند و شمار فعالان این عرصه کارآفرینی، روند صعودی پیدا کرده است. دنیای کارآفرینی دیجیتال، مصداقی از انقلاب مشاغل خانگی در عصر جدید است